Synod o Synodalności 2021/2022

Weź udział w Synodzie o synodalności – wypełnij ankietę Do końca lutego 2022 roku W Kościele powszechnym rozpoczął się Synod o Synodalności. Ojciec Święty Franciszek poprosił cały Kościół, aby podjął drogę wsłuchania się w głos wszystkich wierzących. Każdy z nas jest zaproszony do wzięcia udziału w tym historycznym wydarzeniu. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej i prosimy o rzetelne jej wypełnienie. Ankieta i vademecum są dostępne u dołu…Keep Reading

Rekolecje Adwentowe 2021

Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii rekolekcjonistę adwentowego ks. Michała Lubowickiego. Zapraszamy na nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek na godz. 7 rano, 18 i 20 dla dorosłych, a na godz. 16.30 wszystkie dzieci. Taca z ostatniego dnia, czyli wtorku, będzie naszym podziękowaniem dla księdza Rekolekcjonisty.

Dzień Zaduszny i Dzień wszystkich Świętych

Dziś w niedzielę 1/11/2021 o 15 Bal Wszystkich Świętych dla dzieci. Każde przebrane za wybranego przez siebie świętego. Prawdziwa radość jak w niebie. Jutro {poniedziałek 2/11/2021 Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 8, 9.30, 11 i 18 w kościele, a o godz. 13 na cmentarzu. O godz. 17 różaniec za zmarłych. We wtorek 2 listopada, w Dzień Zaduszny, Msze Święte o godz. 8, 11 i 18. O godz. 17…Keep Reading

Ksiądz Zbigniew Gaszkowski odszedł do domu Ojca

W piątek 3 września odszedł do Domu Ojca x. Zbigniew Gaszkowski, który był z nami przez ostatnie 17 lat. Wdzięczni za Jego pomoc duszpasterską prosimy o modlitwę w intencji zmarłego kapłana i zapraszamy na uroczystości pogrzebowe w czwartek 9 września o godz. 11:00. Mszy Świętej będzie przewodniczył Pasterz Diecezji Ksiądz Biskup Romuald Kamiński. Od godz. 10 rozpoczniemy modlitwę różańcową przy trumnie zmarłego.

Msze Święte w wakacje

W miesiącu lipcu i sierpniu Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane we wtorki i czwartki o godz. 8, zaś w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 18.

Odpust Parafialny

W piątek 11/06/2021 uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze Święte o godz. 8 i 18. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne.

Boże Ciało

W czwartek 3 czerwca obchodzimy Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Msze Święte tego dnia będą o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. Po głównej Mszy Świętej o godz. 10:00 wyruszy procesja wokół świątyni do czterech ołtarzy. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy będą pobożnie uczestniczyć w procesji eucharystycznej. Tego dnia nabożeństwo czerwcowe po Mszy Świętej o godz. 18:00. Jak zawsze prosimy tego dnia o udekorowanie swoich mieszkań i domów. Przez…Keep Reading

Nabożeństwo czerwcowe

Nabożeństwa czerwcowe w naszej parafii są odprawiane po Mszy Świętej wieczornej, a tylko w niedzielę o godz. 17:30. Serdecznie zapraszamy.

Niedziela zesłania Ducha Świętego

Niedziela Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres Komunii Świętej wielkanocnej. W Wigilię tej Niedzieli, czyli w sobotę 22 maja od godz. 19 czuwanie modlitewne prowadzone przez Odnowę w Duchu Świętym, a o godz. 20 uroczysta Msza Święta.

Rekolekcje 33 dniowe

W naszej parafii odbywają się 33-dniowe rekolekcje zakończone uroczystym osobistym Aktem Ofiarowania się Jezusowi Chrystusowi przez Niepokalane ręce Maryi wg „Traktatu o doskonałym nabożeństwie do NMP” św. Ludwika Marii Grignion de Montfort. 33-dniowe przygotowania poprowadzi Wspólnota Duchowych Niewolników Maryi AD IESUM PER MARIAM z Warszawy. Spotkania będą odbywały się raz w tygodniu, w poniedziałki. Rozpoczęcie rekolekcji 5 maja na Mszy św. o godz. 18.00. Zapisy na rekolekcje prowadzone są na…Keep Reading

Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski

3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze Święte jak w każdą niedzielę, nabożeństwo majowe o godz. 17.30.

Poświęcenie pojazdów

Po Mszy Świętej kapłan z asystą będzie czekał jak co roku przy bramie wyjazdowej z parkingu. Przejeżdżajmy w stronę ulicy św. Jana Pawła II, zachowując ostrożność. Bóg zapłać za składane ofiary.