Konkurs na recenzję książki ze zbiorów biblioteki parafialnej

Z okazji 7-lecia powstania Biblioteka Parafialna zaprasza na KONKURS LITERACKI. Czekamy na krótkie (5-15 zdaniowe) RECENZJE wybranej książki znajdującej się w zbiorach Biblioteki. Aktualną listę ok.1000 książek znaleźć można na stronie Biblioteki ( klikając na zakładkę „Duszpasterstwo” a następnie na zakładkę  „Biblioteka”) . Recenzje prosimy nadsyłać do końca listopada na adres radoscwiary@gmail.com . Załączamy pełny REGULAMIN KONKURSU oraz FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. Autorzy 3 najciekawszych recenzji otrzymają cenne nagrody książkowe. Uczestnicy Konkursu nie muszą być członkami Biblioteki. Recenzje ( za zgodą autora) publikowane będą na FB na stronie Biblioteki: „Biblioteka Parafialna PNSPJ Warszawa Stara Miłosna”, gdzie znajdują się aktualne informacje  dotyczące Biblioteki. SERDECZNIE ZACHĘCAMY do udziału w konkursie i przede wszystkim DO KORZYSTANIA Z BOGATYCH ZBIORÓW  Biblioteki Parafialnej, gdzie aktualnie prezentowane są również 2 pokonkursowe wystawy fotograficzne „Radość wiary” i „Radość Słowa”.

Formularz zgłoszeniowy na konkurs — do pobrania – TUTAJ

Regulamin konkursu na recenzję książki — do pobrania – TUTAJ