Odpust Parafialny 24/06/2022

W piątek 24 czerwca uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze święte o godz. 8 i suma odpustowa o godz. 18 wraz z procesją. Tego dnia można spożywać pokarmy mięsne. Dlatego po procesji zapraszamy na wspólnego grilla. Panie, które wspomogłyby taki mały parafialny piknik poprzez upieczenie ciasta, prosimy o zgłoszenie się do x. Macieja. Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela przeniesiono na 23 czerwca.

Parafialny piknik jest okazją do wspólnego spotkania, wspomnienia 20 lat pobytu księdza proboszcza oraz 7-miu jakże ofiarnych lat pracy x. Macieja, który pozostanie z nami do prawie końca wakacji, a potem rozpocznie posługiwanie duszpasterskie w parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Józefowie. Podziękowaniem dla x. Marka za te dwa lata posługiwania w naszej parafii. Ks. Marek wraca do Ełku, gdzie przejmie obowiązki sekretarza Biskupa Ordynariusza. Dziękujemy też x. Piotrowi, który wspierał nas w ostatnim czasie podczas liturgii niedzielnych. Ks. Piotr powraca do pracy w swojej diecezji opolskiej. A na jesieni będzie bronił doktorat na Biblicum w Rzymie. Obiecujemy wszystkim kapłanom modlitwę w ich intencji.

WRITTEN BY: dawid