video_ico  book_ico  music_ico

Biblioteka Parafialna

z książkami, płytami CD, MP3 i DVD

…nasza Biblioteka czynna jest  w każdą niedzielę,
a także w pierwszą środę miesiąca…

ulotka_zmiana.3

Zapraszamy do PARAFIALNEJ BIBLIOTEKI z książkami, płytami CD, MP3, DVD  poświęconymi pogłębianiu życia duchowego i więzi z Bogiem, bardziej świadomemu przeżywaniu wiary oraz poprawie relacji z bliskimi. Zapraszamy WSZYSTKICH w każdą niedzielę w godzinach 10.15-11.00 i 11.45-12.30 oraz w pierwsze środy miesiąca w godzinach 17.45-18.45. Biblioteka jest już przeniesiona do nowego kościoła. Wchodzimy stroną od zakrystii- drzwiami z tyłu kościoła a następnie schodami na I piętro. W przypadku chęci wypożyczenia ksiązek lub płyt w innym terminie prosimy o kontakt pod adresem radoscwiary@gmail.com albo telefonicznie 608 849 505.

Biblioteka rozpoczęła swoją działalność 20 XI 2011. Startowaliśmy wtedy z 50 tytułami płyt CD i MP3 (w sumie z 229 płytami). Dziś dzięki hojności darczyńców, którym tą drogą bardzo dziękujemy, mamy już  535 tytułów książek (w sumie 595 książek) i 224 tytuły płyt (w sumie 728 płyt) (nie licząc filmów i płyt z muzyką ).

Załączamy listę płyt CD i MP3, książek i filmów

Mamy naprawdę bardzo interesujące i cenne pozycje. Wśród płyt oprócz kazań św. Jana Pawła II, wielu audiobooków jest też mnóstwo bardzo ciekawych konferencji (które nie są dostępne w internecie) z różnych ośrodków rekolekcyjnych. Pomagają one zrozumieć różne kwestie związane z naszą wiarą,  zachęcają do modlitwy Słowem Bożym, wyjaśniają jak poprawiać relacje z najbliższymi. Ważne jest to, że tych nagrań można słuchać tak „przy okazji” – np. dojeżdżając do pracy czy będąc w domu i np. wykonując drobne prace domowe.

Gorąco zachęcamy do słuchania płyt a także do korzystania ze stale powiększających się zbiorów bibliotecznych i jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Ewa

2.09.2017