Konkurs Fotograficzny

Objawiłem im Twoje imię i nadal będę objawiał, aby miłość, którą Ty Mnie umiłowałeś,
w nich była i Ja w nich” /J 17,26/
„Jesteście bowiem powołani do nowego życia nie z nasienia, które ginie, lecz z tego,
które nigdy nie niszczeje: ze słowa Bożego wiecznie żywego, nie przemijającego” /1P1,23/
„Słowo Chrystusa niech przebywa w was z całym swoim bogactwem” /Kol 3,16/
„I rozraduje się wasze serce, a radości waszej nikt wam nie zdoła odebrać” (J 16, 22)

o radości spotkania ze Słowem Bożym tym razem…przez obiektyw

Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Centrum Formacji Duchowej  Salwatorianie Kraków

Zapraszają wszystkich do udziału w ogólnopolskim

konkursie fotograficznym

„Radość Słowa

który honorowym patronatem objął

J.E. Ks. Bp Marek Solarczyk,

Biskup Pomocniczy Diecezji Warszawsko-Praskiej

Już po raz trzeci pragniemy zachęcić wszystkich do dzielenia się radością wiary
i spróbowania pokazania jej przez pryzmat obiektywu.
W tym roku chcemy zachęcić naszych Braci i Siostry by sięgając po aparat odkrywali i uwieczniali tę radość,
która towarzyszy czytaniu Pisma Świętego oraz modlitwie Słowem Bożym.
Spróbujmy pokazać radość spotkania z Tym, który przez Słowo objawia się, przemawia i działa.

Zdjęcia w wersji elektronicznej (maksymalnie do 3 zdjęć) prosimy nadsyłać do:

31 października 2014

pod adresem radoscwiary@gmail.com.
Na autorów najciekawszych zdjęć czekają cenne nagrody książkowe i płyty
oraz prezentacja zdjęć na stronie internetowej parafii oraz na planowanych wystawach.
Więcej szczegółów znajduje się w Regulaminie konkursu, do którego link umieszczony jest poniżej.
Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem.
Dziękujemy za pomoc:

Współorganizatorowi: Centrum Formacji Duchowej – Salwatorianie Kraków

Patronom medialnym : Tygodnikowi „Idziemy”, ”Niedziela”, „Przewodnik Katolicki” Radiu Warszawa, Telewizji internetowej Foksal Eleven działającej przy Centrum Myśli Jana Pawła II, portalowi internetowemu „Katolik” (www.katolik.pl), portalowi internetowemu „Opoka” (www.opoka.org.pl)oraz portalowi internetowemu wesola-gazeta.pl (www.wesola-gazeta.pl)

Sponsorom: sieci sklepów spożywczych Groszek i drogerii Jasmin, Zakładowi Reklamy „TĘCZA”, Sklepowi z filmami chrześcijańskimi „DOBRY-FILM”, Studiu Fotograficznemu Lumen, Zespołowi 33, Wydawnictwom: Edycja św. Pawła, Salwator, W Drodze, Znak oraz Wydawnictwu Benedyktynów TYNIEC.

Na pytania i uwagi dotyczące Konkursu czekamy pod adresem  radoscwiary@gmail.com.

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i do dzielenia się radością wiary z innymi  !!!

plakat Konkurs Fot_Radosc_Slowa_2014_formatA3-kopia

Regulamin Konkursu Fotograficznego