OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 30.VI.

1. Przypominamy, że miesiącach wakacyjnych, lipcu i sierpniu, Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane we wtorki i czwartki o godz. 8, w poniedziałki, środy, piątki, soboty o godz. 18. Spowiedź tylko przed Mszą. Kancelaria i Msze niedzielne bez zmian.

2. W czasie wakacji nie ma też spotkań grup parafialnych, także Koronkę do Bożego Miłosierdzia w piątki o 15, odmawiamy prywatnie.

3. W tym tygodniu w czwartek o godz. 8 Msza za kapłanów od Margaretki z nabożeństwem o powołania kapłańskie i zakonne. W I Piątek miesiąca spowiedź tylko przed Mszą Świętą o godz. 8 i od 17.30. Po Mszy wieczornej adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21. W sobotę o godz. 8 Msza Żywego Różańca Niewiast i pół godziny wcześniej wspólny różaniec.