Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Wizyta Duszpasterska 2020

Jan 1
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 12.I.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego kończy okres Narodzenia Pańskiego.

2. W poniedziałek 13 stycznia o godz. 8 Msza Fatimska i pół godziny wcześniej wspólny różaniec.

3. W sobotę 18 stycznia o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców, a wcześniej różaniec w intencji dzieci. Po tej Mszy spotkanie opłatkowe.

4. W niedzielę 19 stycznia o godz. 18.45 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chórów: Gregorianum i Il Canto Magnificat.

5. W dzisiejszym „Idziemy” jest piękny artykuł o naszej parafii. Przypominamy, że koszt tygodnika to 5zł.

6. Kolęda w tym tygodniu: od godz. 17

Poniedziałek 13 stycznia:
Szmaragdowa, Rubinowa, Alabastrowa, Szafirowa, Opalowa, Turkusowa, Ametystowa, Topazowa, Perłowa, Malachitowa

Wtorek 14 stycznia:
Koralowa, Agatowa, Platynowa, Irydowa, Kryształowa, Bursztynowa, Kamyk, Nefrytowa, Brylantowa

Środa 15 stycznia:
Ptasia, Gościniec, Jaspisowa, Sagali, Grafitowa, Sezamkowa

Czwartek 16 stycznia:
Diamentowa, Dolomitowa, Granitowa, Cyrkonii, Przyleśna, Bankowa, Jaworowa, Limby, Platanów, Sekwoi, Cisowa

Piątek 17 stycznia:
Jodłowa, Cedrowa, Klonowa, Jesionowa, Cyprysowa, Wiązów, Mahoniowa

Sobota 18 stycznia. od godz. 11:00:
Trakt Brzeski, Leszczynowa, Olchy, Morelowa, Marmurowa, Hebanowa, Orzechowa, Piotrusia Pana, Jarzębinowa, Torfowa

Dziękujemy za życzliwość okazywaną czasie wizyt duszpasterskich.