Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Rekolekcje Adventowe

09 września 2021

Aug 9
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 5.XII.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na Wschodzie. Bóg zapłać za wszystkie ofiary. Dziękujemy za ofiary składane przy nabywaniu opłatków od Pana Organisty w kruchcie kościoła.

2. Jeszcze raz bardzo serdecznie witamy w naszej parafii rekolekcjonistę adwentowego ks. Michała Lubowickiego. Zapraszamy na nauki rekolekcyjne w poniedziałek i wtorek na godz. 7 rano, 18 i 20 dla dorosłych, a na godz. 16.30 wszystkie dzieci. Taca z ostatniego dnia, czyli wtorku, będzie naszym podziękowaniem dla księdza Rekolekcjonisty.

3. Wyjątkowo ze względu na rekolekcje Msza wypominkowa będzie odprawiona we wtorek 7 grudnia o godz. 20, a wypominki będą czytane pół godziny wcześniej.

4. W środę 8 grudnia w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP zapraszamy na Mszę Świętą o godz. 7 i 18. Po Mszy Świętej o godz. 18 będzie można jak co roku podjąć zobowiązanie Duchowej Adopcji. Tego dnia na tzw. Godzinę Łaski zapraszamy od godz. 12 do godz. 13 do drewnianego kościółka. I prosimy ciepło się ubrać.

5. W sobotę 11 grudnia Mszą Święta o godz. 11 rozpocznie swoje spotkanie Wspólnota św. Rodziny z Łomianek.

6. W niedzielę 12 grudnia o godz. 18 Msza Męskiej Róży Różańcowej, a po niej spotkanie w sali parafialnej.

7. Spotkanie dla bierzmowanych dziś po Mszy Świętej o godz. 18.

8. Organizujemy zimowisko dla dzieci z ostatnim noclegiem w Wieliczce. Koszt 1000zł. Zapisy i więcej informacji u x. Macieja.

9.Osoby zapisane na pielgrzymkę do Fatimy proszone są o wpłatę zaliczki i kontakt z x. Maciejem.

10. W kościele powszechnym rozpoczął się Synod o Synodalności. Papież Franciszek poprosił cały Kościół, aby podjął drogę wsłuchania się w głos wszystkich wierzących. W naszej parafii zostanie powołany Zespół Synodalny. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w ankiecie synodalnej. Ankiety są dostępne na naszej stronie parafialnej i na stoliku z gazetami. Można je wypełnić indywidualnie lub we wspólnotach parafialnych.