OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16.VI.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na stypendia naukowe dla księży studiujących za granicą.

2. Dziś po Mszy Świętej o godz. 18 krótki koncert muzyki polskiej doby renesansu i baroku, w wykonaniu chóru Il Canto Magnificat. Zapraszamy!

3. W poniedziałek 17 czerwca o godz.19 Mszę Świętą z modlitwami o uzdrowienie odprawi x. Łukasz Turek.

4. We wtorek 18 czerwca o godz. 19.15 zebrania Koła Biblijnego w sali nad zakrystią.

5. W środę 19 czerwca o godz. 8 Msza na zakończenie Roku Szkolnego dzieci i młodzieży naszej parafii.

6. W czwartek 20 czerwca, Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Tego dnia Msze Święte o godz. 8., 10 i 18. Po Mszy za parafian o godz. 10 wyruszy procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy w stronę kościoła św. Hieronima i tam odśpiewamy uroczyste Te Deum. Prosimy o ustrojenie domów w ten wyjątkowy dzień Bożego Ciała. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach dawnej oktawy Bożego Ciała.

Próba dla sypaczek we wtorek o godz. 19