Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Triduum Pashalne

Apr 9
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

Ze względu na panującą epidemię obchody Świętego Triduum Paschalnego, według wskazań Stolicy Apostolskiej, będą miały znacznie uproszczoną liturgię. W naszej parafii ze względu na większą asystę liturgiczną będą odbywały sie bez udziału wiernych. Można za to będzie obejrzeć transmisje internetową. Link do transmisji będzie na fb parafialnym i stronie parafialnej. Zachęcamy też do korzystania z mediów publicznych, podkreślając wagę komunii duchowej.

Transmisja Mszy w internecie kliknij

TUTAJ

Triduum Paschalne:

Wielki Czwartek: godz. 18:00

Wielki Piątek: godz. 18:00

( należy zachować post i wstrzemięźliwość )

Wielka Sobota:

Kościół otwarty do adoracji Grobu Pańskiego od godz. 8 do 18. Ale nie może przebywać więcej niż 5 osób. Tego dnia zachowując obowiązujące przepisy udzielimy Komunii Świętej o godz. 11, 13 i 15. Pokarmy na stół wielkanocny powinien pobłogosławić ktoś z rodziny słowami modlitwy zamieszczonej na stronie internetowej diecezji lub dowolną modlitwą odmawianą przed posiłkiem.

Wigilia Paschalna o godz. 19:00
pod przewodnictwem Biskupa Marka Solarczyka

W Pierwszy i drugi Dzień Świąt Wielkanocnych

transmisja Mszy Świętej z naszej świątyni o godz. 11. Komunii Świętej, zgodnie z przepisami, udzielimy o godz. 15.

Pozdrawiamy wszystkich serdecznie, życzymy, aby te Święta niosły nadzieję lepszego jutra, Zmartwychwstały Chrystus pokonał śmierć, Jego mocą możemy wszystko przetrzymać i przezwyciężyć. Jak zawsze jesteśmy całym sercem z Wami!

Bóg zapłać za wsparcie finansowe i inne dary. Duże świąteczne buziaki!