Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Nowenna do Świętej Rity

May 13
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 15.V.

1. Bardzo dziękujemy x. Romanowi Kotowi za wygłoszone do nas homilie. Życzymy bożego błogosławieństwa ludzkiej życzliwości w budowie świątyni poświęconej Matce Bożej Pompejańskie. Bóg zapłać za ofiary, które tą budowę wspomagają.

2. W sobotę 21 maja o godz. 11:00 dzieci z naszej parafii przystąpią do I komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w ich intencji.

3. Także w sobotę 21 maja o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców, a o godz. 17:30 wspólny różaniec w intencji dzieci.

4. Po mszach wieczornych i nabożeństwie majowym modlimy się nowenną do św. Rity, aby przygotować się do jej święta, które obchodzimy 22 maja.

5. W niedzielę 22 maja o 18:00 odprawimy uroczystą Msze Świętą w liturgiczne wspomnienie Św Rity. 22 maja to dzień śmierci świętej i wielkich uroczystości w Casci (Włochy) miejsca w którym żyła i w którym  w szklanej trumnie wystawione jest ciało Św. Rity. Na tą Mszę przynosimy ze sobą róże.

6. W poniedziałek 16 maja uroczystość św. Andrzeja Boboli, patrona Metropolii Warszawskiej. Tego dnia o godz. 19:00 zapraszamy z Odnową w Duchu Świętym na Mszę Świętą z modlitwami o uzdrowienie.

7. Bóg zapłać pielgrzymom z Fatimy, którzy ofiarowali relikwie bł. Franciszka i bł. Hiacynty.