Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Parafia NSPJ

Jun 1
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 20.VI.

1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc s. Wizytkom. Będzie to nasz dar za podarowanie relikwii św. Małgorzaty Marii Alacoque. Siostry, które żyją w zamknięciu od świata, utrzymują się tylko z ofiar wiernych. Prosiły o modlitwę ale pomoc materialna też się przyda. Bóg zapłać!

2. W czwartek 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze Święte o godz. 8 i 18. Tego dnia o godz. 19.15 zebranie Koła Biblijnego w sali nad zakrystią. Zapraszamy na to spotkanie przed wakacjami i dziękujemy za te wszystkie rozważania biblijne prowadzone w czasie pandemii drogą internetową.

3. W piątek 25 czerwca zakończenie roku szkolnego. Prosimy o modlitwę za nauczycieli, dzieci i młodzież, szczególnie z prośbą o szczęśliwe i bezpieczne wakacje.

4. Także w piątek po Mszy wieczornej adoracje poprowadzi młodzież z Oazy. Będzie to ostatnia adoracja przed wakacjami prowadzona przez nasze wspólnoty parafialne.

5. W sobotę po Mszy Świętej o godz. 8 Nowenna do św. Michała Archanioła.

6. Już teraz przypominamy, że w czasie wakacji (lipiec i sierpień) Msze Święte w dni powszednie będą odprawiane: w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 18, we wtorki i czwartki o godz. 8.