Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Parafia NSPJ

09 września 2021

Aug 9
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 26.IX.

1. Dziś przed kościołami naszej diecezji zbiórka do puszek na pomoc mieszkańcom Afganistanu. W całej Polsce zbiórka ta była prowadzona od początku września w kolejnych diecezjach. Bóg zapłać.

2. We wtorek 28 września przy Krzyżu na skrzyżowaniu ulicy Jana Pawła II i Fabrycznej (ołtarz w Boże Ciało) zapraszamy o godz. 15 na wspólne odmówienie Koronki. Jest to w ramach akcji „Koronka na ulicach miast”.

3. Także w e wtorek 28 września o godz. 19.15 w sali nad zakrystią odbędzie się zebranie Koła Biblijnego. Gorąco zapraszamy.

4. W miesiącu październiku zapraszamy na nabożeństwa różańcowe. W dzień powszedni o godz. 17.30, w niedzielę o godz. 17.15.

5. W I Piątek miesiąca spowiadamy w czasie Mszy Świętej o godz. 8 i od 17.30. Po Mszy wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21. W sobotę 2 października o godz. 8 Msza Żywego Różańca Niewiast, a od 7.20 zapraszamy na wspólny różaniec.

6. W niedzielę za tydzień ofiary na tacę przeznaczamy na zakup rzeźby figury Chrystusa Króla Polski.