OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 19.V.

1. Dziękujemy księdzu diakonowi Karolowi za Jego pomoc w ciągu roku, gdy wśród nas odbywał swoje praktyki diakońskie. I w czasie spotkań z Oazą, ministrantami, w czasie różnych czynności liturgicznych, czy zajęć w kancelarii. Zapewniamy o naszej modlitwie w dniu święceń kapłańskich 1 czerwca o 10 w katedrze. Msza Prymicyjna w naszej świątyni zostanie odprawiona  9 czerwca o godz. 12.30. Karol już jako ksiądz będzie nam jeszcze pomagał w niektóre dni czerwca i w drugiej połowie lipca.

2. We wtorek  21  maja o godz. 19.15 zebranie Kręgu Biblijnego w sali nad zakrystią. Zapraszamy.

3. Dzieci z naszej parafii przystąpią do I Komunii Świętej w niedzielę 26 maja o godz. 11. Spowiedź dla nich w sobotę 25 maja w godzinach podanych przez katechetę.

4. W poniedziałek 20 maja o godz. 19 Msza Odnowy w Duchu Świętym z modlitwami o uzdrowienie.

5. Msza Święta w Rocznicę I Komunii Świętej w niedzielę 2 czerwca o godz. 11. Próba dla tych dzieci 30 maja o godz. 18.45 w kościele.

6. W dniu 1 czerwca jest pielgrzymka na Jasną Górę z parafią Anin. Wyjazd o 5 rano sprzed drewnianego kościoła. Koszt 30 zł. Zapisy u p. Alicji Sęczek.