Witamy na oficjalnej stronie parafii, "Najświętszego Serca Pana Jezusa"

Parafia NSPJ w Starej Miłosne

Feb 19
NADCHODZĄCE WYDARZENIA ZOBACZ WSZYSTKIE WYDARZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 16.II.

1. Dziś po Mszy Świętej jest zbiórka do puszek na chorych objętych opieką Caritas naszej diecezji. Wspieramy chorych przez odwiedziny pielęgniarek w domach, poprzez domy opieki, aż do pomocy hospicjom.

2. We wtorek 18 lutego zebranie Koła Biblijnego o godz. 19.15 w sali nad zakrystią.

3. Jutro imieniny obchodzi ks. Zbigniew. Polecamy Jego Osobę pamięci modlitewnej Parafian. Msza Święta w Jego intencji będzie jutro o godz. 8, od Margaretki.

4. W święto Matki Bożej z Lourdes zmarła mama księdza proboszcza, Maria Cylińska. Prosimy o modlitwę o życie wieczne dla niej. Pogrzeb jutro, w poniedziałek 17 lutego w parafii św. Józefa w Ursusie o godz. 11. Dla tych, którzy chcieliby i mogą uczestniczyć w tych uroczystościach żałobnych, będzie podstawiony autokar o godz. 10 przy drewnianym kościele.

5. Wczoraj o godz. 11 w Zielonej pożegnaliśmy ks. prałata Józefa Skarpetowskiego, który ponad 30 lat był tam proboszczem. Daj mu Boże wieczne odpoczywanie w Twoim królestwie.