OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 9.XII.

1. Po Mszy Świętej zbiórka do puszek na pomoc materialną Kościołowi na Wschodzie. Najbardziej tej pomocy potrzebuje Kościół na Ukrainie, gdzie działania wojenne potęgują biedę. Bóg zapłać.

2. We wtorek  11 grudnia o godz. 17 w kancelarii parafialnej, bezpłatnych porad udziela Radca Prawny.

3. W czwartek  13  grudnia o godz. 7 Msza Fatimska, a po Mszy wspólny różaniec. Natomiast w sobotę 15 grudnia o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców, a różaniec pół godziny wcześniej.

4. Bóg zapłać za ofiary składane z racji przyjmowanych opłatków na rodzinny wieczór wigilijny. W kruchcie kościoła są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny.

5. W niedzielę za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe.

6. W dniach 14-15 grudnia w parafii św. Hieronima odbędą się warsztaty „7 sekretów efektywnego ojcostwa” organizowane przez Tato.Net. Program powstał w oparciu o badania naukowe oraz przesłanie dotyczące ojcostwa zawarte w Piśmie Świętym. Na piątkowy wieczór zapraszamy również mamy. Zapisy na stronie Tato.Net. Szczegóły na plakacie.