OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 2.X.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na utrzymanie Domu Świętej Siostry Faustyny w Ostrówku.

2. Przypominamy o nabożeństwach różańcowych w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.15.

3. W czwartek 6 października o godz. 18 msza za kapłanów od Apostolatu Margaretka, a po niej nabożeństwo o powołania kapłańskie i zakonne.

4. w I Piątek spowiadamy w czasie mszy świętej o godz. 8 i od 17.30. Po mszy wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21. Od godz. 20 adorację prowadzą grupy parafialne.

5. W niedzielę 9 października zbiórka do puszek na Fundusz „Dzieło Nowego Tysiąclecia”. Tego dnia o godz. 18 msza Męskiej Róży Różańcowej, a po niej spotkanie na sali parafialnej.
Także w niedzielę za tydzień po mszy świętej o godz. 18 spotkanie w kościele kandydatów do bierzmowania. Zapraszamy młodzież klas VIII i starszych, którzy tego sakramentu jeszcze nie przyjęli.

6. Bardzo serdecznie witamy w naszej parafii x. Adama z diecezji ełckiej, który zamieszka z nami na czas studiów doktoranckich i będzie wspierał nas w posłudze duszpasterskiej.

7. Nasze wspaniałe scholanki będą w niedzielę 9 października po mszach świętych do południa, rozprowadzać kremówki papieskie. Zebrane ofiary zasilą ich fundusz wyjazdu na ferie zimowe.