OGŁOSZENIA  PARAFIALNE,  17.VI.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na nasze inwestycje parafialne. Przypominamy, że w tym roku wykonujemy rekuperacje w kościele, iluminacje świątyni i mamy do zapłacenia za system nawadniający teren wokół nowego kościoła, który został kilka dni temu zakończony.

2. W poniedziałek 18 czerwca o godz. 19 Msza Odnowy w Duchu Świętym z modlitwami o uzdrowienie, którą odprawi x. Łukasz Turek.

3. Zebranie Koła Biblijnego odbędzie się wyjątkowo w środę 20 czerwca w sali nad zakrystią. Zapraszamy.

4. W związku z kończącym się rokiem szkolnym, życzymy wszystkim rozpoczynające wakacje udanego, szczęśliwego wypoczynku. Pamiętajmy jednak, żeby nie zapominać o Panu Bogu i Jego błogosławieństwie tak potrzebnym na różnych urlopowych drogach.