OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 21.X.

1. Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę, aby wesprzeć dzieło Misji Świętych.

2. W sobotę 27 października o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców w jej 10 – lecie od powstania. Za co wyrażamy wdzięczność x. Michałowi  Dziedzicowi.

3. W niedzielę za tydzień, 28 października, po Mszy o godz. 18 zapraszamy na widowisko teatralne „Czymże jest poezja, która nie ocala..” Wprowadzi nas w nastrój przemijania, czyli także Dnia Zadusznego. Taka refleksja nad siłą słowa, biegiem historii to także istotny temat w roku setnej rocznicy odzyskania niepodległości. Teksty autorskie i znanych poetów, muzyka na żywo i z odtworzenia ma skłonić nas do refleksji nad hierarchią wartości w życiu i samego życia.

4. Już teraz informujemy, że Msza Święta na cmentarzu 1 listopada będzie o godz. 13 dla całej Starej Miłosnej.

5. W sobotę 27 października w parafii Kobyłka organizowany jest dziecięcy Bal Wszystkich Świętych. Zaproszenie dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat. Wiele atrakcji, wspólna zabawa. Zapisy dziś u księdza diakona Karola.

6. Za tydzień zmiana czasu.