OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 15.X.

1. Bóg zapłać za składane dary dla naszego Caritasu, pomagające w funkcjonowaniu mobilnej łaźni, z której korzysta ok. stu bezdomnych dziennie.

2. Dziś przeżywamy Dzień Dziecka Utraconego. W intencji rodziców przeżywających ból tak szybkiego rozstania, ofiarujemy dzisiejszy różaniec.

3. W poniedziałek  16  października o godz. 19 Msza Odnowy w Duchu Świętym z modlitwami o uzdrowienie. Tego dnia wspominamy św. Jadwigę Śląską, pamiętajmy o naszych siostrach w dzień ich Patronki.

4. W zakrystii i kancelarii przyjmujemy na wypominki, aby pomóc naszym bliskim zmarłym.

5. W sobotę 21 października o godz. 11 będziemy przeżywać w naszej Parafii obłóczyny kleryków z III roku seminaryjnego. Zapraszamy, aby zobaczyć jak taka uroczystość wygląda i do wspólnej modlitwy o powołania kapłańskie i za całe Seminarium Duchowne. Dziękuje Paniom, które zadeklarowały chęć przygotowania ciast na agape po tej Mszy.

6. Również w sobotę o godz. 18 Msza Róży Różańcowej Rodziców.

7. Taca za tydzień na Misje Święte