OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 25.VI.

1.W środę 9 czerwca przypada 9 rocznica ingresu Pasterza naszej diecezji, Arcybiskupa Henryka Hosera. Prosimy o modlitwę w intencji Arcypasterza.

2. W czwartek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msza Święta o godz. 8 i 18. Taca tego dnia na konserwacje Bazyliki św. Piotra na Watykanie i dzieła charytatywne Stolicy Apostolskiej.

3. W sobotę 1 lipca o godz. 8 Msza Żywego Różańca Niewiast, a pół godziny wcześniej wspólny różaniec.

4. Rozpoczynamy czas wakacji. Przypominamy, że spowiedź już od jutra w dni powszednie tylko przed Mszą Świętą. W lipcu i sierpniu w dni powszednie Msza Święta jest odprawiana w poniedziałki, środy, piątki i soboty o godz. 18, zaś we wtorki i czwartki o godz. 8.

5. Miłych wakacji….