I Niedziela Wielkiego Postu – 18 lutego 2018 r.

1. Msza św. z modlitwą o uządrowienie w poniedziałek 19 lutego o 19:00.

2. Zachęcamy do udziału w wielkopostnych nabożeństwach pasyjnych:

Droga krzyżowa: w piątki o 17:30 – dla dzieci i po Mszy wieczornej ok. 18:30 dla pozostałych. Gorzkie żale w niedziele o 17:00

3. Caritas diecezjalna zachęca do praktykowania jałmużny wielkopostnej. Przy figurze św. Antoniego są wyłożone skarbonki. Można dziś taką skarbonkę zabrać do domu i przez Wielki Post, rezygnując z przyjemności, składać do niej datki.

4.  Spotkanie przed pielgrzymką do Ziemi Świętej w przyszłą niedzielę 25 lutego o 19:00 w sali na plebani. Prosimy, aby osoby, które zapisały się na pielgrzymkę wpłacały pozostałą część kwoty. Numer konta parafialnego jest dostępny u Ks. Macieja.

5. Za tydzień zbiórka do puszek na dzieło misyjne Ad gentes.

6. Pierwsze spotkanie kursu przedmałżeńskiego prowadzonego przez naszą parafię, odbędzie się w poniedziałek 26 lutego o godz. 19:00 w sali na plebani.