OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 22. IV.

1. Za chwilę odmówimy modlitwę błogosławieństwa wszelkich pojazdów, a potem święcenie tych pojazdów, jak zawsze trochę za bramą wyjazdową z parkingu, już na ulicy Sagalii. Wyjeżdżamy z parkingu przy starym i tego przy nowym kościele w stronę ulicy Jana Pawła II. Wielkie Bóg zapłać za ofiary składane przy tej okazji. Przeznaczamy je na system nawadniania roślinności i trawy przy nowym kościele. Po jednej stronie ulicy będzie stał ksiądz z wodą święconą po drugiej ministranci z tacą i obrazkami. Zachowajmy ostrożność.

2. W poniedziałek 23 kwietnia, w Uroczystość św. Wojciecha, Patrona Polski Msze Święte o godz. 8:00, 18:00 i 19:00 z modlitwami o uzdrowienie. Są Oremusy na maj. Nasza Grupa Odnowy w Duchu Świętym prowadzi w czwartki  o godz. 19 rekolekcje ewangelizacyjne w parafii św. Karola przy ul. Kadetów w Warszawie.

3. W tym tygodniu w czwartek i piątek rozpoczynają swoje próby dzieci komunijne.

4. We wtorek 24 kwietnia o godz. 19.15 spotkanie Koła Biblijnego w sali nad zakrystią. Zapraszamy.

5. W czwartek 26 kwietnia o godz. 19:00 w Szkole Podstawowej 385 przy ul. Klimatycznej odbędzie się montaż słowno-muzyczny poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

6. W piątek 27 kwietnia od Parafii św. Łucji w Rembertowie Matka Boża Częstochowska rozpocznie nawiedzenie naszego dekanatu. Do naszej parafii przybędzie w piątek 4 maja. Powitamy Ją ok. 18:40 przed drewnianym kościołem i w procesji wprowadzimy do nowego. O 19:00 rozpocznie się Uroczysta Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Romualda Kamińskiego. Będziemy czuwać całą noc i dzień następny. Potem Kopia Cudownego Obrazu wyruszy do Anina. Przygotowania rozpoczniemy już 1 maja Mszą o godz. 18:00. Pomoże nam ojciec paulin Ryszard Bortkiewicz.