OGŁOSZENIA  PARAFIALNE, 30.VII.

1. Dziś po Mszy Świętej o godz. 18 zapraszamy na występ artystyczny p. Michała Muskata, w związku z 73. rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego. Potem będzie złożenie przez Władze Dzielnicy wiązanek przy obeliskach obok drewnianego kościoła, upamiętniających bohaterów z II wojny światowej. Zapraszamy.

2. W środę 2 sierpnia można uzyskać odpust „Porcjunkuli” za pobożne odmówienie w kościele parafialnym Ojcze nasz i Wierzę w Boga.

3. W czwartek o godz. 8 Msza za kapłanów z krótkim nabożeństwem o nowe powołania.

4. W I Piątek miesiąca spowiedź na Mszy o godz. 8 i od 17.30.  Msza wieczorna o godz. 18 za Ojczyznę i potem adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21 w drewnianym kościele.

5. Msza Żywego Różańca Niewiast w sobotę o godz. 8, a pół godziny wcześniej, jak zawsze, zapraszamy na wspólny różaniec.

6. Za tydzień w niedzielę 6 sierpnia, święto Przemienienia Pańskiego.

7. Rozpoczynamy sierpień. Miesiąc modlitw o trzeźwość narodu. Czas pielgrzymek na Jasną Górę. Czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o tym w naszych modlitwach .Już teraz przypominamy, że 15 sierpnia Msze Święte są odprawiane jak w każdą niedzielę.