Tygodnik Niedziela

Szczęść Boże,

Polecamy najnowszy numer Tygodnika „Niedziela”, zarówno w wersji papierowej, jak i on-line. Mimo pandemii „Niedziela”, nie wstrzymuje kolportażu. Prosimy o udostępnianie na stronach parafialnych i archidiecezjalnych linku do filmu z przeglądem najnowszej  ”Niedzieli” i informacjami o e-wydaniu gazety.

E-wydanie „Niedzieli” (koszt jedynie 3 zł) w łatwy sposób można zamówić przez internet, wystarczy wejść na stronę e.niedziela.pl. Elektroniczne wydanie tygodnika to pełna zawartość tekstowa zgodna z papierową wersją gazety, którą w formacie pdf można otwierać i czytać na komputerach, smartfonach czy tabletach.

„Na liście materiałów niezbędnych do przetrwania epidemii potrzeba nam czegoś więcej niż tylko środków dezynfekujących” – pisze redaktor naczelny Tygodnika „Niedziela” ks. Jarosław Grabowski.

???????? Kup „Niedzielę” bez wychodzenia z domu: https://e.niedziela.pl/
Ponadto dla osób pozostających w domach istnieje możliwość zamówienia prenumeraty kwartalnej drukowanej wersji tygodnika, którą listonosz każdego tygodnia będzie dostarczał bezpośrednio do domu. Aby zamówić wersję drukowaną, należy skontaktować się z Działem Kolportażu pod numerem tel. (34) 324 36 45 lub mailowo: kolportaz.niedziela@niedziela.pl .

Magdalena Wojtak
redaktor warszawskiej edycji Tygodnika „Niedziela”