video_ico  book_ico  music_ico

Wypożyczalnia płyt, książek i filmów

…nasza wypożyczalnia płyt i książek jest czynna w każdą niedzielę,
a także w pierwszą środę miesiąca…

wypozyczalnia_Ulotka 27III2015

Zapraszamy do BEZPŁATNEJ wypożyczalni płyt CD, MP3, DVD i książek poświęconych pogłębianiu życia duchowego i więzi z Bogiem, bardziej świadomemu przeżywaniu wiary oraz poprawie relacji z bliskimi. Zapraszamy WSZYSTKICH 45 minut przed Mszą o 11:00 i 45 po tej Mszy. Oraz w I środy miesiąca w czasie Mszy o 18:00.  Biblioteka parafialna jest już przeniesiona do nowego kościoła. Wchodzimy stroną od zakrystii. Drzwi z tyłu kościoła i schodami na piętro. W przypadku chęci wypożyczenia płyt lub książek w innym terminie prosimy o kontakt pod adresem radoscwiary@gmail.com.

Wypożyczalnia rozpoczęła swoją działalność 20 XI 2011. Startowaliśmy wtedy z 50 tytułami płyt CD i MP3 (w sumie z 229 płytami). Dziś dzięki hojności darczyńców, którym tą drogą bardzo dziękujemy, mamy już  407 tytułów książek (457 książek w sumie) i 223 tytuły płyt (w sumie 724 płyty) (nie licząc filmów i muzyki :) :) ).

Załączamy listę płyt CD i MP3, książek i filmów.

Mamy naprawdę bardzo interesujące i cenne pozycje. Wśród płyt oprócz kazań św. Jana Pawła II, wielu audiobooków jest też mnóstwo bardzo ciekawych konferencji (które nie są dostępne w internecie) z różnych ośrodków rekolekcyjnych. Pomagają one zrozumieć różne kwestie związane z naszą wiarą, Sakramentami, zachęcają do modlitwy Słowem Bożym, wyjaśniają jak poprawiać relacje z najbliższymi. Ważne jest to, że tych nagrań można słuchać tak „przy okazji” – np. dojeżdżając do pracy czy będąc w domu i np. wykonując drobne prace domowe.

Gorąco zachęcamy do słuchania płyt a także do korzystania ze stale powiększających się zbiorów bibliotecznych i jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom!

Ewa