Poczekaj chwilę

OGŁOSZENIA PARAFIALNE, 29.I.

1. Dziś po mszy świętej o godz. 12.30 młodzież z neokatechumenatu zaprasza na piękne Oratorium muzyczno-słowne oparte na tekstach Sługi Bożej Carmen. Dowolne ofiary przeznaczają na wyjazd na ŚDM do Lizbony.

2. Także dziś o godz. 17 spotkanie, w sali nad zakrystią, rodziców dzieci i młodzieży wyjeżdżającej na zimowisko do Brennej.

3. W gablocie ogłoszeniowej jest program i warunki wyjazdu na pielgrzymkę do Libanu.

4. Bardzo dziękujemy za tak ciepłe i serdeczne spotkania kolędowe. Jeszcze w poniedziałek i wtorek ostatnie wizyty duszpasterskie, a od 1 lutego wracamy do zwykłego porządku odprawiania mszy świętych (czyli o godz. 8 i 18) i godzin otwarcia kancelarii.

5. W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze święte będą odprawiane o godz. 8, 11, 18 i 20. W czasie każdej mszy błogosławieństwo świec (dobrze zabezpieczonych przed chlapaniem). Jest to Dzień Życia Konsekrowanego, a taca przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

6. W I Piątek miesiąca spowiedź na mszy świętej o godz. 8 i od 17.30. Po mszy wieczornej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21. Od godz. 20 adoracja będzie prowadzona przez wspólnoty parafialne.

7. W sobotę o godz. 8 msza Żywego Różańca Niewiast, od 7.20 wspólny różaniec, a po mszy nabożeństwo z II Soboty. Także w sobotę o godz. 12 różaniec osiedlowy w int. Ojczyzny, od krzyża przy ul. Jana Pawła II i Fabrycznej.

8. W niedzielę 5 lutego o godz. 19 spotkanie w Parafii Opatrzności Bożej w Wesołej na temat sztuki sakralnej w Warszawie i na Mazowszu Jerzego Nowosielskiego.